Finn ansatt

Kontakt oss

Åpningstider

Ledig stilling

Min side

>Haller - fordeling av treningstid

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?


Haller - fordeling av treningstid

15.05.2019

 

Grålumhallen

Grålumhallen - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
10.00-11.00            
16.00 Tune IL  Tune IL  Tune IL  Tune IL Tune IL  
16.30  
17.00  
17.30  
18.00 Tindlund IF   
18.30  
19.00 Tindlund IF  "  
19.30 Tindlund IF   
20.00 Tune IL  H.øy BBK   
20.30 Tune IL   
21.00  
21.30  

Kalneshallen

Kalneshallen - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00 Tindlund IF  Infratek    Tindlund   
16.30 "    
17.00 SAR tennisklubb  SIL friidrett    Tindlund IF 
17.30 Tindlund IF  SIL friidrett 
18.00
18.30
19.00 SAR VBK  Tune IL  SAR tennisklubb  Tune IL  SAR VBK 
19.30
20.00"
20.30

Sandesundsveien flerbrukshall

Sandesundveien flerbrukshall - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00                                                              
08.30    
09.00    
09.30    
10.00 SAR turn  SAR turn 
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00 Skolen
13.30
14.00 Skolen 
14.30
15.00
15.30 "
16.00 Skolen  Skolen  Skolen  Skolen  SAR turn SSO  SAR turn
16.30 SAR turn 
17.00 "
17.30 "
18.00 SAR Turn  SAR turn  SAR turn                  
18.30 "
19.00
19.30
20.00  
20.30 Skolen  
21.00  
21.30  

 

Sandbakken flerbrukshall

Sandbakken - bane A - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00              
09.30              
10.00           SKJ turn   
10.30            
11.00            
11.30            
12.00           Borgen IL   
12.30            
13.00            
13.30            
14.00            
14.30"            
15.00 SKJ turn   SKJ turn  SKJ turn SKJ turn  SKJ turn     
15.30    
16.00 " "    
16.30    
17.00    
17.30    
18.00 "   SKJ VBK     
18.30 SKJ VBK  "    
19.00 SKJ VBK  " SAR badminton     
19.30 " SKJ VBK     
20.00 "      
20.30 "        
21.00 SAR badminton "        
21.30 "        

 

Sandbakken - bane B - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00              
09.30              
10.00           SKJ turn   
10.30            
11.00            
11.30            
12.00           Borgen IL   
12.30            
13.00            
13.30            
14.00            
14.30            
15.00 SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn     
15.30  "

"

   
16.00 " "    
16.30    
17.00    
17.30    
18.00 "   SKJ VBK    
18.30 SKJ VBK  SKJ VBK     
19.00 SKJ VBK  SAR badminton     
19.30 "    
20.00      
20.30        
21.00 SAR badmintorn        
21.30        

 

Sandbakken - bane C - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00              
09.30              
10.00            SKJ turn  
10.30            
11.00            
11.30            
12.00           Borgen IL   
12.30            
13.00            
13.30           "  
14.00           "  
14.30"            
15.00 SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn       
15.30      
16.00 "   SKJ VBK     
16.30    
17.00 Tveter IL     
17.30    
18.00 "   SKJ VBK "    
18.30 SKJ VBK  "    
19.00 SKJ VBK  SAR badminton     
19.30    
20.00      
20.30        
21.00 "        
21.30   "    

 

 

Sandbakken - liten hall/gymsal (ny) "D" - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00              
09.30              
10.00           SKJ turn   
10.30            
11.00            
11.30            
12.00            
12.30            
13.00            
13.30            
14.00           Tveter   
14.30            
15.00 SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn   
15.30  
16.00  
16.30    
17.00    
17.30    
18.00 SKJ VBK  SKJ VBK     
18.30 "    
19.00 "    
19.30 " " SKJ VBK    
20.00 SAR VBK  SKJ VBK      
20.30      
21.00      
21.30  "      

 

 

Sarpsborghallen

Sarpsborghallen - bane A - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00           Borg cricketlag  
09.30            
10.00           SFK
10.30          
11.00          
11.30          
12.00             "
12.30            
13.00              
13.30              
14.00              
14.30              
15.00              
15.30   SAR IBK           
16.00 SIL håndball  Borg cricketlag  Greåker IBK SIL håndball     
16.30    
17.00    
17.30 Greåker IBK    
18.00 SIL håndball     
18.30    
19.00 SIL håndball    
19.30    
20.00      
20.30      
21.00      
21.30      

 

Sarpsborghallen - bane B - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00           SFK   
09.30            
10.00           SFK 
10.30          
11.00          
11.30          
12.00             "
12.30            
13.00              
13.30              
14.00              
14.30              
15.00              
15.30  St. Olav       Fifa     
16.00   SAR IBK  SAR IBK SAR IBK    
16.30 SAR IBK  SAR IBK     
17.00    
17.30    
18.00 "      
18.30    
19.00    
19.30 Greåker IBK     
20.00      
20.30 Østfold HK       
21.00      
21.30      

 

Sarpsborghallen - bane C - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00           SFK   
09.30            
10.00           SFK
10.30          
11.00          
11.30          
12.00            
12.30            
13.00              
13.30              
14.00              
14.30              
15.00              
15.30      St. Olav        
16.00 SIL håndball   SIL håndball  SIL håndball  SIL håndball     
16.30 SIL håndball       
17.00    
17.30    
18.00 "      
18.30    
19.00    
19.30    
20.00 Albansk t&k     
20.30    
21.00    
21.30    

  

Sarpsborghallen trimrom

Sarpsborghallen - trimrom - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
10-14            Bordtennis  Bordtennis 
               
15.30         Bordtennis    
16.00 SIL  SIL SIL  SIL     
16.30    
17.00 Bordtennis    Bordtennis       
17.30        
18.00 Bordtennis  " Bordtennis     
18.30    
19.00 " "    
19.30    
20.00    
20.30    
21.00    
21.30    

Skjeberghallen

Skjeberghallen - A - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
15.00          
15.30          
16.00   Tveter HK  Tveter HK  Tveter HK  Tveter HK
16.30 SAR IBK 
17.00
17.30 SAR IBK 
18.00
18.30
19.00 SAR IBK 
19.30 Nygårdshaugen 
20.00
20.30

SAR IBK 
21.00  
21.30  

 

Skjeberghallen - B - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
15.00          
15.30          
16.00 Tveter HK   Tveter HK  Tveter HK  Tveter HK  Tveter HK 
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00 SAR IBK  SAR basketballklubb
19.30 Nygårdshaugen 
20.00
20.30 Tveter HK  "  
21.00  
21.30  

Tindlundhallen

Tindlundhallen - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00 Greåker IBK  Tindlund IF  Tindlund IF    Greåker IBK 
16.30 Tindlund IF 
17.00
17.30 Greåker IBK 
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30 Greåker IBK 
21.00
21.30