Finn ansatt

Kontakt oss

Åpningstider

Ledig stilling

Min side

>Haller - fordeling av treningstid

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?


Disse tilbakemeldingene blir ikke besvart.
Ikke skriv noe personsensitivt.

Haller - fordeling av treningstid

11.06.2021

 

Grålumhallen

Grålumhallen - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00 Tune IL håndb. Tune IL håndb. Tune IL håndb.   Tune IL håndb. Tune IL håndb.
16.30
17.00
17.30
18.00 "
18.30
19.00 " Tindlund IF  "
19.30 Tindlund IF
20.00 Hafslundsøy basket 
20.30 "
21.00
21.30

Kalneshallen

Kalneshallen - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00 Tindlund IF   Tindlund IF Tindlund IF  SAR tennisk.  Tune HK
16.30 " "
17.00 SIL friidrett 
17.30 SIL friidrett  SIL HK 
18.00 SAR tennisk. 
18.30
19.00 Tune HK SAR VBK  SAR VBK (2021)  SAR VBK 
19.30 " " "
20.00 " "
20.30 " "

Sandesundsveien flerbrukshall

Sandesundveien flerbrukshall - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00                                                              
08.30    
09.00    
09.30    
10.00 SAR turn   
10.30  
11.00  
11.30  
12.00  
12.30  
13.00 Nærmiljøhus   
13.30  
14.00 Nærmiljøhus 
14.30
15.00
15.30 "
16.00 Nærmiljøhus  Nærmiljøhus  Nærmiljøhus  Nærmiljøhus SAR turn SSO   
16.30 SAR turn   
17.00 " "  
17.30 "  
18.00 SAR Turn  SAR turn  SAR turn                  
18.30 "
19.00
19.30
20.00 I. Cvejic 
20.30 "
21.00  
21.30  

 

Sandbakken flerbrukshall

Sandbakken - bane A - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00           SKJ turn  
09.30           "  
10.00            
10.30            
11.00            
11.30            
12.00           Tveter IL  
12.30           "  
13.00            
13.30           Borgen IL   
14.00            
14.30           " FamilieKRIK 
15.00 SKJ turn   SKJ turn  SKJ turn SKJ turn  SKJ turn
15.30  
16.00 " "    
16.30    
17.00 SKJ VBK    
17.30    
18.00 "      
18.30 " "    
19.00 SKJ VBK  SKJ VBK SAR badminton     
19.30 " SKJ VBK     
20.00 "    
20.30 " SKJ VBK     
21.00 SAR badminton " "    
21.30    

 

Sandbakken - bane B - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00           SKJ turn   
09.30            
10.00           "  
10.30            
11.00            
11.30            
12.00           Tveter IL  
12.30            
13.00            
13.30           Borgen IL   
14.00            
14.30           FamilieKRIK
15.00 SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn  SKJ VBK 
15.30 " "  
16.00 " "    
16.30    
17.00    
17.30    
18.00 SKJ VBK   SKJ VBK  "    
18.30  " SKJ VBK  "    
19.00 SAR badminton     
19.30 "    
20.00 "    
20.30 SKJ VBK     
21.00 SAR badminton " "    
21.30 "    

 

Sandbakken - bane C - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00           SKJ turn   
09.30            
10.00           "  
10.30            
11.00            
11.30            
12.00           Tveter IL   
12.30           "  
13.00            
13.30           Borgen IL  
14.00           "  
14.30           FamilieKRIK 
15.00 SKJ VBK  SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn  SKJ VBK 
15.30  
16.00 "   "    
16.30    
17.00 Tveter IL     
17.30    
18.00 "   SKJ VBK "    
18.30 "    
19.00 SAR badminton  SKJ VBK     
19.30    
20.00    
20.30 SKJ VBK     
21.00 SAR badminton    
21.30 " " " " "    

 

Sandbakken - liten hall/gymsal (ny) "D" - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00              
08.30              
09.00              
09.30              
10.00           SKJ turn   
10.30            
11.00            
11.30            
12.00            
12.30            
13.00            
13.30            
14.00              
14.30             SSO 
15.00 SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn  SKJ turn   
15.30  
16.00 "  
16.30    
17.00    
17.30    
18.00    
18.30 "    
19.00 " SKJ VBK     
19.30 " " "    
20.00 SKJ VBK  SKJ VBK    
20.30    
21.00        
21.30   " "   "    

 

Sarpsborghallen

Sarpsborghallen - bane A - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
06.30              
07.00              
07.30              
08.00              
08.30              
09.00              
09.30              
10.00              
10.30              
11.00              
11.30              
12.00              
12.30              
13.00              
13.30              
14.00              
14.30              
15.00              
15.30              
16.00 Tindlund IF  SIL HK  SIL HK  SIL HK SIL HK     
16.30    
17.00    
17.30 SIL HK " " " "    
18.00    
18.30    
19.00 "    
19.30    
20.00      
20.30 Albask kultur og tross.     
21.00    
21.30    

 

Sarpsborghallen - bane B - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
06.30   L.E. Olsen   L.E. Olsen      
07.00   "   "      
07.30              
08.00              
08.30              
09.00              
09.30              
10.00              
10.30              
11.00              
11.30              
12.00              
12.30              
13.00              
13.30              
14.00              
14.30              
15.00              
15.30       St. Olav FIFA     
16.00    SAR IBK  SAR IBK "    
16.30 SAR IBK  SAR IBK  SAR IBK     
17.00    
17.30    
18.00 "      
18.30    
19.00    
19.30  Greåker IBK "    
20.00 " Furuheim IF     
20.30 Tune IL håndb.     
21.00    
21.30    

 

Sarpsborghallen - bane C - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
06.30              
07.00              
07.30              
08.00              
08.30              
09.00              
09.30              
10.00              
10.30              
11.00              
11.30              
12.00              
12.30              
13.00             Interborg 
13.30            
14.00            
14.30            
15.00              
15.30     St. Olav         
16.00 SIL HK   SAR IBK SIL HK  Greåker IBK     
16.30 SIL HK     
17.00    
17.30    
18.00 "    Greåker IBK SIL HK     
18.30    
19.00    
19.30    
20.00    
20.30 Furuheim IF     
21.00 Telle     
21.30    

  

Sarpsborghallen trimrom

Sarpsborghallen - trimrom - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
10-14            Bordtennis  Bordtennis 
               
15.30              
16.00   Bordtennis   Bordtennis  Bordtennis    
16.30        
17.00 SAR IBK  SAR IBK     
17.30    
18.00 "    
18.30    
19.00 Bordtennis Bordtennis    
19.30    
20.00    
20.30    
21.00    
21.30    

Skjeberghallen

Skjeberghallen - A - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
15.00          
15.30          
16.00   Tveter HK  Tveter HK  Tveter HK  Tveter HK
16.30 SAR IBK 
17.00
17.30 SAR IBK 
18.00
18.30
19.00 SAR IBK 
19.30 Nygårdshaugen 
20.00
20.30

SAR IBK 
21.00  
21.30  

 

Skjeberghallen - B - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
15.00          
15.30          
16.00 Tveter HK   Tveter HK Tveter HK  Tveter HK  Tveter HK 
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00 SAR IBK  SAR basketb.klubb
19.30 Nygårdshaugen 
20.00
20.30 SAR basketb.klubb  Tveter HK  " Art-Bygg og Anlegg 
21.00
21.30

Tindlundhallen

Tindlundhallen - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
15.00          
15.30          
16.00   Tindlund IF  Tindlund IF     
16.30 Greåker IBK  Tindlund IF  Greåker IBK 
17.00
17.30 Greåker IBK 
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30 Greåker IBK 
21.00
21.30