Finn ansatt

Kontakt oss

Åpningstider

Ledig stilling

Min side

>Gymsaler - fordeling av treningstid

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?


Gymsaler - fordeling av treningstid

15.05.2019

 

Alvimhaugen barneskole

Gymsal Alvimhaugen barneskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00      
16.30 Skole/nærmiljø         
17.00  Brännström Skolen/nærmiljø    Skole/nærmiljø 
17.30 FK Sparta   
18.00 Skole/verdenssp.  Skole/verdenssp. 
18.30
19.00 Rolf G. Lo  Recover Nordic SSO 
19.30 Bertel O. Steen 
20.00 Grandahl bil
20.30    

 

Greåker videregående skole

 Gymsal Greåker videregående skole - A - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
17.00 H.øy BBK  Greåker IF  Tindlund IF  Tindlund IF  Greåker IF 
17.30
18.00
18.30
19.00 Greåker IF  Greåker IBK   Greåker IF Greåker IF  FRIK (lik uke)
19.30
20.00
20.30

 

 Gymsal Greåker videregående skole - B - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
17.00 Greåker IBK  Greåker IF  Greåker IBK  Greåker IF  
17.30  
18.00 Greåker IF   
18.30  
19.00 Greåker IBK   Greåker IF  
19.30  
20.00  
20.30  

Grålum barneskole

 Gymsal Grålum barneskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00 Ida Smestad  Tune fotb.    Ida Smestad   
16.30       Tune fotb. 
17.00 Tune håndb.  Tune håndb.  Tune håndb.
17.30
18.00
18.30 SAR roklubb 
19.00   "
19.30  
20.00 SIL frisport   
20.30   Reservert 
21.00 Henrik Ødegaard  Tune Trimlag 
21.30

Hafslund barneskole

 Gymsal Hafslund barneskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00       Skolekorps   
16.30       "  
17.00 SAR IBK 

Ise sportsklubb (2020) 

  Liudalen 
17.30 Skjeberg cykleklubb 
18.00
18.30
19.00 Witnes      M. Valleraune 
19.30 A. Lyche  Borregaard 
20.00 Coop Øst 
20.30

Hafslund ungdomsskole

 Gymsal Hafslund ungdomsskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00          
16.30          
17.00 Lande skolekorps Borgen IL    Borgen IL   
17.30    
18.00 Ise sportsklubb (2020)  Ketil Forsberg (2019) 
18.30
19.00
19.30    
20.00 Skjeberg turn  Recover Nordic A.Reknes   Skjeberg turn  
20.30    

Hafslundsøy barneskole

 Gymsal Hafslundsøy barneskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00          
16.30          
17.00 Skolekorps  HIF  HIF  HIF  HIF 
17.30
18.00 Øyakameratene 
18.30 Skolekorps 
19.00 Ø. Sandvik  "
19.30 HIF
20.00    
20.30    

Hannestad barneskole

 Gymsal Hannestad barneskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00          
16.30  SAR IBK      
17.00  Yven IF P.G. Drøbak    L. P. Rakstad 
17.30 Tindlund IF  "  
18.00    
18.30      
19.00 Taxisentralen   Gorm Norstad Tune trimlag  Taxisentralen   
19.30  
20.00    
20.30    

Hornnes barneskole

 Gymsal Hornnes barneskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00       Hornnes fritidsklubb   
16.30        
17.00 SKJ sportsklubb  Skolekorps  SKJ sportsklubb  Skolekorps  
17.30  
18.00  
18.30  
19.00  
19.30 SKJ sportsklubb  SKJ sportsklubb   
20.00  
20.30  

Jelsnes barneskole

 Gymsal Jelsnes barneskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00         FAU 
16.30        
17.00   Buer     
17.30      
18.00   Jentetrimmen    Jelsnestrimmen 
18.30    
19.00      
19.30   Jelsnestrimmen   
20.00      
20.30      

Kalnes videregående skole

 Gymsal Kalnes videregående skole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00     Tindlund IF  Tindlund IF   
16.30 Tindlund IF     
17.00 " SIL friidrett  SAR VBK 
17.30 SIL friidrett 
18.00
18.30
19.00 SAR VBK  SIL alpin (ut 2019) SAR VBK  Tindlund IF  KRIK 
19.30
20.00 "
20.30

Kruseløkka ungdomsskole

 Gymsal Kruseløkka ungdomsskole - A - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00 Sæther    NAV/K. Hansen     
16.30 FK Sparta     
17.00 SAR turn  " Friskis&Svettis SAR turn   
17.30  
18.00 " SSO 
18.30 Friskis&Svettis
19.00 Friskis&Svettis  Friskis&Svettis
19.30
20.00 "  
20.30

 

 Gymsal Kruseløkka ungdomsskole - B - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00 SFK   SSK     
16.30 FK Sparta     
17.00 " " SFK  FK Sparta   
17.30 "  
18.00 FK Sparta  SSO 
18.30 Borg Taekwon-do 
19.00 SIL frisport parkour  Borg Taekwon-do 
19.30 "
20.00 "
20.30  

Kurland barneskole

 Gymsal Kurland barneskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00          
16.30 SFK  SFK  SFK     
17.00 " SFK  Lande skolekorps 
17.30
18.00 SIL idrettskole 
18.30 Boccia/teppec. Boccia/teppec. 
19.00 SOL 
19.30
20.00 Ole M. Dahl  Ole A. Johansen   
20.30  

Lande barneskole

 Gymsal Lande barneskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00          
16.30          
17.00 Lande IF SIBK  Lande IF    
17.30 Tune trimlag   
18.00  
18.30  
19.00 SAR boccia & teppec.  SAR boccia & teppec.  Lande skolekorps  
19.30  
20.00  
20.30  

Sandbakken barne- og ungdomsskole

 Gymsal (gml) Sandbakken barne- og ungdomsskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00          
16.30          
17.00 Tveter IL    Tveter IL  Ullerøy IL   
17.30    
18.00    
18.30 "    
19.00 Linda S. Dias (2019)  Tveter IL  M. Stenvik 
19.30
20.00 Sandbakken trimlag    Sandbakken trimlag 
20.30    

Varteig barne- og ungdomsskole

 Gymsal Varteig barne- og ungdomsskole - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00          
16.30          
17.00 Varteig IL   Varteig IL Varteig IL Varteig IL Varteig IL 
17.30
18.00 " Varteig O 
18.30
19.00 "
19.30
20.00   Varteig tr.lag 
20.30