Finn ansatt

Kontakt oss

Åpningstider

Ledig stilling

Min side

>Svømmehaller og basseng - fordeling av treningstid

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?


Disse tilbakemeldingene blir ikke besvart.
Ikke skriv noe personsensitivt.

Svømmehaller og basseng - fordeling av treningstid

11.06.2021

Sarpsborg svømmehall

Svømmehallen skal rehabiliteres høsten 2020 og våren 2021. Den åpner høsten 2021. 

Sarpsborg svømmehall - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08.00-11.00           SIL  
10.00-11.00              
15.00-17.00             S&F kajakklubb 
16.00 - 18.00           SIL  
16.00    SIL   SIL SIL    
16.30        
17.00        
17.30        
18.00 SIL SIL        
18.30 "        
19.00 "        
19.30 "        
20.00   "        
20.30   "        
21.00   "        
21.30   "        

Kurland svømmebasseng

Kurland svømmebasseng - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00       H2O   H2O 
16.30      
17.00 SIL    SIL 
17.30   SAR boccia og teppecurling 
18.00 "   SIL   
18.30 SAR o-lag 
19.00 "
19.30     H2O  "
20.00      
20.30      

Lande svømmebasseng

Lande svømmebasseng - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
09.00 - 12.00           Revmatikerf. 
16.00 LHL     LHL  Tune trimlag  J. A. Dagfinnrud   
16.30    
17.00 SIL  Fibromyalgifor.  SIL     
17.30    
18.00    
18.30 Oasen  Oasen   
19.00  
19.30  
20.00 Mandagsgjengen    Lande badering    
20.30      

Sandbakken svømmebasseng

Sandbakken svømmebasseng - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00 H2O       H2O   
16.30      
17.00 Tveter IL  SIL  N. Olsen 
17.30 " " "
18.00
18.30
19.00 H2O  Nordre Skjeberg 
19.30  
20.00  
20.30    

Tindlund svømmebasseng

Tindlund svømmebasseng - fordelt treningstid
TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
16.00 J.M. Andreassen  H2O    H2O   
16.30   Vestlia
17.00  
17.30    
18.00 Tune trimlag  Tune trimlag   
18.30 Tindlund trim og svøm 
19.00 Tindlund svømming    Tindlund svømming 
19.30 Trikameratene 
20.00      
20.30